Корзина
40 отзывов
Товари із Польщі та Європи
+380984050434
Контакты
 • Телефон:
  +380984050434, Viber,Telegram
 • Контактное лицо:
  Менеджер
 • Адрес:
  вул.Майора Балабана 3, Львов, Львовская область, Украина
 • Email:
  info.frompoland@gmail.com

О нас

Ми виконуємо свою роботу вже 5 років. Спочатку ми займалися тільки оптовою торгівлею, але з часом - вирішили продавати техніку за оптовими цінами звичайним роздрібним покупцям. Через три роки створили інтернет-магазин, для того, щоб наші товари могли купувати жителі інших міст.

Професіоналізм і злагоджена робота відділів - одне з головних відмінностей від інших магазинів. Ми постійно розширюємо асортимент наших товарів, щоб задовольнити якомога більше потреб клієнтів. У наших каталогах ви знайдете найбільш популярні товари від світових брендів, ціна на які буде найнижчою по всій Україні.

Навіщо ми це робимо?
Ми працюємо для того, щоб ви змогли, не виходячи з дому, купити товари для всієї родини. Ми розуміємо, як важливо, щоб вибір необхідної техніки і товару не забирав багато часу. Накопичений досвід дозволяє нашим консультантам допомагати вам вибрати той продукт, який допоможе полегшити побут і економити час.

Співпрацюючи з кращими постачальниками, ми можемо реалізовувати ліцензовану техніку за оптовою ціною. Наша мета - забезпечити всім необхідним товаром від виробника кожного покупця. Головний "Плюс" магазину - найнижчі ціни на весь асортимент по всій Україні.

Відправляючи товар по Україні, ми користуємося послугами компаній «Нова пошта», що дозволяє нам бути впевненими в безпеці товару і терміни доставки покупки клієнтові. В середньому наша доставка триває від 2 днів, оскільки ми часто купуємо товар безпосередньо від постачальників, а не тримаємо на складах. Це дозволяє знизити ціну до мінімуму.

Ми уважно прислухаємося до відгуків наших покупців і стараємось над репутацією нашого сервісу. Поділитися своїм досвідом покупок клієнт може залишивши відгук у нас на сайті. Замовляйте товар у нас і ви будете здивовані рівнем обслуговування. Будемо раді бачити Вас серед рядів наших поупців.